Son Haberler
Anasayfa >> AMERİKA >> Amerika İran düzenini yıkmak için 2 milyar dolar tahsis etti!
Amerİka-İran-düzenini-yıkmak-için-2-milyar-dolar-tahsis-etti

Amerika İran düzenini yıkmak için 2 milyar dolar tahsis etti!

Bugünkü Tahran Cuma namazı hutbesinin öncesinden halka hitaben konuşan İran İslam Cumhuriyeti Seferberlik Kurumu(Besic) Başkanı General Muhammed Rıza Nakdi, İslam devrimi sonrasında düşmanın İran aleyhinde yürüttüğü kültütrel, siyasi, ekonomik v.s komplolarına işaret ederek, halk seferberliğin, Allah’a iman ederek ve birlik ve beraberliğini koruyarak önemli zaferlere imza attığını söyledi.

Amerika’nın, 36 yıldan beri İran düzeni’ni yıkmak için izlediği düşmanca politikalar işaret eden General Nakdi, Amerikan yatkilileri bu konuyu şahsen takip ettiklerini konuşmasına ekledi.

İran Seferberlik Kurumu Başkanı, İran düzeni’ni yıkmak için Amerikan yönetimi tarafından tahsis edilen 2 milyar doların 200 milyon dolarının John Kerry’nin şahsına verildiğini belirterek, “İslam düzeni aleyhinde 34 projeye imza atan ABD Dışişleri Bakanı, bu projeleri şahsen yönetmektedir.”diye konuştu.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...