Son Haberler
Anasayfa >> ORTADOĞU >> Bahreyn >> Bahreyn Rejimi İnsanlık Dışı Uygulamalarına Devam Ediyor!
Bahreyn protesto 2

Bahreyn Rejimi İnsanlık Dışı Uygulamalarına Devam Ediyor!

Bahreyn protesto 2Bahreyn insan hakları izleme örgütü yayınladığı bildiride, Co hapishanesi ile ilgili alınan haberlerin kaygı verici olduğunu belirtti.

Mer’at-ul Bahreyn internet sitesinin haberine göre Bahreyn insan hakları izleme örgütü yaptığı açıklamada edinilen bilgilere göre hapishanenin 4. koğuşunda tutuklular gardiyanlar tarafından hakarete uğramakta; tutuklular dini kutsallıkları ve saygı duydukları siyasi şahsiyetlere hakaret etmeye zorlandıkları belirtiliyor.

Hapishanesinde copla dövülen tutukluların hiç birine tedavi imkanları dahi sunulmuyor.

Bahreyn insan hakları izleme örgütü sorumlusu ayrıca hapishane şartlarını protesto etmek için açlık grevine gidenlerin tedavi sürecinde hakarete uğradıkları, doktor muayenesi için saatlerce sıra beklediklerini belirtti.

Bahreyn insan hakları izleme örgütü yayınladığı bildiride bu ülkede tutukluların haklarının çiğnenmesini engellemek ve onlara ilgi gösterilmek için insan hakları yüksek komiseryasından yardım talebinde bulundu.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir