Son Haberler
Anasayfa >> ORTADOĞU >> Filistin >> Bu ne Küstahlık!
siyonist-yahudiler-mescid-aksayı-basıp-içinde-şarap-içtiler

Bu ne Küstahlık!

Mescidi Aksa’yı basan siyonist  yahudiler Haremi Şerif içinde şarap içtiler

İslâmî Vakıflar Dairesi tarafından yapılan açıklamada siyonist yerleşimcilerin bugün (8 Aralık Pazartesi) sabah Mescidi Aksa’ya düzenledikleri baskında Haremi Şerif alanı içinde şarap içtiklerine dikkat çekildi.

İslâmî Vakıflar Dairesi’nin açıklamasında siyonist radikal gruplara mensup yerleşimcilerin bugün sabah Mağribliler kapısından girdikleri, aralarında sekiz de kadının bulunduğu grubun işgalci polis ve Mescidi Aksa korumaları tarafından takip edildiği ifade edildi.

Açıklamada baskın düzenleyen radikal siyonist grubun girdikten sonra Mescidi Aksa içerisinde dolaşmaya başladıkları, Silsile kapısının karşısındaki Kasım Paşa sebilinin önüne geldiklerinde de şarap şişelerini çıkarıp şaraplarını içtikleri ve edepsizce bir şeyler yedikleri bunun üzerine Mescidi Aksa korumalarının onları oradan kovmaya çalıştıkları, işgal polisinden de bu kişileri Haremi Şerif dışına çıkarmalarını istedikleri fakat polisin kendilerine “içtikleri şey şarap değil” diye karşılık verdiği ifade edildi.

Ancak koruma görevlilerinin daha sonra baskıncı siyonistlerin attığı şişeleri ve içeriğini kontrol ettiklerinde içtikleri şeyin şarap olduğunun kesin bir şekilde anlaşıldığı belirtildi.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir