Son Haberler
Anasayfa >> ORTADOĞU >> Filistin >> Edepsizliğin de Bir Sınırı Yok Mu?
Edepsizlğinde-bir-sınırı-yok-mu

Edepsizliğin de Bir Sınırı Yok Mu?

Siyonistlerin, baskıcı politikalarına destekçi tutumuyla öne çıkan gazetelerinden olan Maariv’in yazarlarından Ben Caspit, Netanyahu’nun basın toplantısında ortaya attığı iddialarına çok sert bir dille cevap verdi.

Siyonist işgal rejiminin başbakanı Netanyahu’nun politik imajını kurtarmak amacıyla düzenlediği basın toplantısında, basın mensuplarının gözlerinin içine bakarak söylediği yalanların kimseyi ikna edemediği en başta siyonist medyaya yansıyan yorumlardan anlaşılıyor.

Netanyahu’ya “edepsizliğin de bir sınırı yok mu?” sorusunu kullandığı ağır bir dille eleştiride bulunan Ben Caspit, “Dünyanın en iyi istihbaratına, en iyi hava gücüne sahip, Şabak’ıyla, Mossad’ıyla çok yönlü yapılanma gerçekleştirmiş İsrail ordusunun Hamas’a bir darbe vurmasını beklemek gayet normaldir. Ama gerçek bütün açıklığıyla zaferi Hamas’ın kazandığını söylüyor” ifadesini kullandı.

Ben Caspit, Netanyahu’nun demir kubbe projesinin de tam bir fiyaskodan ibaret olduğuna dikkat çekerek, dün övmekle bitiremediği demir kubbesinden bugün ancak ağzında geveleyerek söz edebildiğini vurguladı.

Siyonist yazarın yazısında Netanyahu’nun belki Abbas’ın polis gücünü Gazze’ye soktuğu zaman rahatlayabileceğini vurgulaması da dikkat çekiciydi.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir