Son Haberler
Anasayfa >> GÜNCEL >> Filistin’in Kurtuluşuna Kadar Direnişin Yanındayız!
Filistinin-tamamı-kurtuluncaya-kadar-filistin-direnişinin-yanındayız

Filistin’in Kurtuluşuna Kadar Direnişin Yanındayız!

Filistin’in kurtuluşuna kadar direnişin yanındayız

Devrim muhafızları Komutanı General Muhammed Ali Caferi Filistin direnişini kutladığı mesajında, Filistin’in tam kurtuluşuna dek direnişin yanında yer alacaklarını belirtti.

Devrim muhafızları Komutanı General Muhammed Ali Caferi Gazze’de Filistin direnişinin korsan İsrail’in dayattığı 51 günlük savaşta elde ettiği zafer dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Gazze halkı ve direniş komutanlarına hitaben yayınladığı mesajında General Caferi, Filistin milletinin direnişi, örümceklerin yuvasını tarumar ettiğini belirtti.

Filistin milleti ve Gazze halkı ve direnişin bu zaferi İslam tarihinde ebedi bir onur olarak kayda geçeceğini vurgulayan General Caferi, 51 gün süren direnişini çocuk katılı siyonistlerin ve zalim rejimin çöküşünün başlangıç noktası olacağını ifade etti.

General Caferi, Filistin direnişini kutladığı mesajında, Filistin’in tam kurtuluşuna dek direnişin yanında yer alacaklarını vurguladı.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir