Son Haberler
Anasayfa >> AMERİKA >> General Cezayiri: ABD Savunma Bakanı’nın Sözleri, Şuursuzluğunun İşaretidir!
general-cezayiri

General Cezayiri: ABD Savunma Bakanı’nın Sözleri, Şuursuzluğunun İşaretidir!

İran GenelKurmay Başkanı Yardımcısı General Mesut Cezayiri, ABD Savunma Bakanı’nın İran’ın askeri tesislerini denetleme ile ilgili iddiayı yeniden gündeme getirmesi, şuursuzluğunu ve garez-kar tutumunu sergilediğini belirtti.
ABD Savunma Bakanı’nın CNN kanalına verdiği demeçte yeniden İran’ın askeri tesislerini denetlemeyi ileri sürmesini değerlendiren General Cezayiri, bu sözlerin Rehber Hamanei’nin böyle bir denetlemenin yasak olduğunu beyan etmesinin ardından tekrar dile getirilmesi, Amerikalı yetkililerinin şuursuzluğunu ve garez-kar olduklarını ortaya koyduğunu belirtti.

General Cezayiri, İran’ın nükleer müzakereci heyeti bundan önce de karşı tarafa İran’ın askeri tesisleri asla denetlenemeyeceğini bildirdiğini kaydetti.

Amerikalı tarafın bu isteği asla gerçekleşemeyeceğinin altını çizen General Cezayiri, İran’ın savunma gücü sulta düzeni ve düşmanların aşırı taleplerine karşı kafalarına indirilen balyoz gibi olduğunu vurguladı.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir