Son Haberler
Anasayfa >> ORTADOĞU >> Filistin >> General Selami: Filistin’in her noktasından İsrail’in bütün şehirlerini harabeye çevirecek kadar füzemiz var.
general-selami-,Filistin’in-her-noktasından-İsrail’in-bütün-şehirlerini-harabeye-çevirecek-kadar-füzemiz-var

General Selami: Filistin’in her noktasından İsrail’in bütün şehirlerini harabeye çevirecek kadar füzemiz var.

Devrim Muhafızları Başkomutan Yardımcısı General Hüseyin Selami, Tahran’da Kudüs Günü münasebetiyle Cuma namazı öncesi yaptığı konuşmada; 100 bin füzemizle İsrail’i vurmaya hazırız dedi.

Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Hüseyin Selami yaptığı açıklamada; gerekli gördüğümüz dakikada 100 bin füzemizle İsrail’i vurmak için düşünmeyeceğiz dedi.

Selami, bu 100 bin füze sadece Lübnan’da olan füzelerimizdir. Bir zaman sadece taşla mücadele eden Filistin’de de bir o kadar füzemiz var. Filistin’in her noktasından İsrail’in bütün şehirlerini harabeye çevirecek kadar füzemiz var. Yine başka İslam ülkelerinde ve gizli bölgelerde ateş emrini bekleyen on binlerce füzemiz var. Onlar dünyanın en karanlık yerini haritalardan silmek için hazır beklemektedirler.

İsrail’in savunma derinliğini bozmuş durumdayız, bir saldırı ile İsrail’in hayatını bitirebilecek gücümüz var. Eğer bir kez daha Müslümanlara karşı bir hata yaparsa, İslamın genç aslanları İsrail’i tarihten ve haritadan silecekler. Bu bir gerçektir ve istediğimiz zaman aktif bir güce bedel olacaktır.

General Hüseyin Selami, bazı bölge devletleri İsrail’e yardım ediyorlar. Bu devletler sadece Amerika’nın yardımı ile iş başındalar ama herkes bunu anlamalı ki Amerika’nın artık dostlarını korumaya gücü kalmadı. Onlar en samimi dostlarını dahi koruyamadılar.

Yemen halkını Ramazan ayında harabeler altında bırakıp, katleden Suud rejimi anlamalıdır ki artık zulümle hüküm sürme dönemi bitmiştir.

General Selami, son haftalarda bazı ülkelerin parasıyla sınırlarımızda terörist faliyetlerde bulunan bazı gruplar şiddetli çatışmalar yaşadık ve onlara çok sert bir karşılık verdik ve bölge ülkelerinden bazılarına diyoruz ki biz teröristleri besleyen ve bize karşı tehlike kaynağı olan her yeri yok etme hakkını kkendimizde saklı biliyoruz ve eğer onlar teröristleri engellemezlerse bir terör gruplarını kaynaklarında yok edecğiz.

General Hüseyin Selami son olarak; bazı ülkelere diyorum ki aslanın kuyruğu ile oynamaktan vazgeçin, burası İran. Bu halk dünya güçlerinin kemiklerini kırmakla ismini tarihe yazdırmıştır. Pişman olursunuz. Zafer sabahı çok yakın!

Bu haberi okudunuz mu?

Filistin-İslami-Cihat-Liderlerinden-Halit-el-Bataş-,İmam-Humeyni-(ra)-tarafından-Kudüs-Gününün-ilan-edilmesi,

İslami Cihad Liderinden Kudüs Günü İle İlgili Önemli Açıklamalar!

Filistin İslami Cihat Liderlerinden Halit el-Bataş Tesnim Haberle yaptığı röportajda, Kudüs Gününde Arap ve İslam ...