Son Haberler
Anasayfa >> ORTADOĞU >> Filistin >> Hamasın Füze Denemeleri Siyonistleri Panikletti!
Hamasın-füze-denemeleri-siyonistleri-panikletti

Hamasın Füze Denemeleri Siyonistleri Panikletti!

Siyonist işgal rejimi, Hamas hareketinin yaptığı füze denemelerinin sirenlerin çalmasına sebep olması nedeniyle işgal ordusunu tedirgin ettiğini belirtti.

İşgal rejimindeki önemli bir kaynağın verdiği bilgiye göre, Hamas hareketinin son zamanlarda yaptığı füze denemelerinin orduya bağlı birkaç casus uydu aracılığıyla tespit edildiği, bunlardan bazılarının yerleşkelere yakın noktalardan denize fırlatıldıklarından erken uyarı sirenlerinin çalmasına neden olduğu iddia edildi.

İşgal rejiminin önümüzdeki Kahire görüşmelerinde Hamas’ın füze denemelerini durdurmasını ve silah teminine son vermesini isteyeceklerini belirten Siyonist yetkili, Hamas hareketinin bu denemeleriyle ateşkesi ihlal ettiğini öne sürdü.

Nükleer dahil her türlü silaha sahip işgal rejimi, direnişin kendi halkını ve toprağını savunmak için oldukça mütevazi silahları bile edinmesinin yollarını kesmeye çalışıyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir