Son Haberler
Anasayfa >> AVRUPA >> İngiltere Işid’in Destekçisi Olduğunu İtiraf Etti!
ingiltere-ışid-destekçisi-olduğunu-itiraf-etti!

İngiltere Işid’in Destekçisi Olduğunu İtiraf Etti!

İngiltere Dışişleri Bakanı “Suriye Hükümetiyle görüşmemizin bu Hükümetin IŞİD’le mücadelesi şartlarının iyileşmesi açısından bir faydası olmaz” dedi.

İngiltere Dışişleri Bakanı William Hammond “Suriye Hükümetiyle görüşmemizin bu Hükümetin Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütüyle mücadelesi şartlarının iyileşmesi açısından bir faydası olmaz” dedi.

İngiliz Ordusunun eski Komutanı daha önce, batılı ülkeleri IŞİD terör örgütüyle mücadele konusunda Suriye Hükümetiyle işbirliğinde bulunmaya davet etmişti.

İngiltere’nin IŞİD’le ilgili konulara ilgisinin artması, Suriye’de Amerikalı gazeteci Foley’in kafasını kesen IŞİD unsurunun İngiliz asıllı olduğunun anlaşılmasının ardından ortaya çıktı. İngiltere ve avrupa devletlerinin Ortadoğudaki Kukla Hükümetler vasıtasıyla kurduğu ve finanse ettiği bir terör örgütüne karşı savaş veren suriye hükümetinin yanında olmamakla ,İngiltere IŞİD destekcisi olduğunu itiraf etmiş oluyor!

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir