Son Haberler
Anasayfa >> GÜNCEL >> İran: İslam Bayrağını Tüm Dünyada Dalgalandırmadıkça Durmayacağız!
Bizim-halkımız-Filistin’i-özgürlüğe-kavuşturmadıkça-ve-İslam-bayrağını-tüm-İslam-dünyasında-dalgalandırmadıkça-rahat-durmayacaktır

İran: İslam Bayrağını Tüm Dünyada Dalgalandırmadıkça Durmayacağız!

İran gönüllü güvenlik güçleri (Besic) komutanı Tuğgeneral Muhammed Rıza Nakdi üç kimliği belirsiz şehidi toprağa verme merasiminde yaptığı konuşmasında: “Mukaddes Savunma sırasında vatanı savunan şehitlerimiz hulus ile kendi can ve kanlarını İslam ve vatan için vermişlerdir” diye konuştu.

Besic Komutanı ayrıca İran halkının her zaman düşmanlara karşı mücadele etmeye hazır olduklarını belirterek, “savaş ve nükleer programı bahane ederek uygulanan yaptırım ve ambargolar İran halkının ilerleyişini durduramayacak ve İran tam gücüyle ABD ve müstekbir müttefiklerine karşı direnmeye devem edecektir” diye ekledi.

Tuğgeneral Nakdi “Bizim halkımız Filistin’i özgürlüğe kavuşturmadıkça ve İslam bayrağını tüm İslam dünyasında dalgalandırmadıkça rahat durmayacaktır” diye konuştu.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir