Son Haberler
Anasayfa >> GÜNCEL >> İran’ın İsrail’in saldırısına karşılığı ölümcül kabus olacaktır!
İRAN’IN-İSRAİL’İN-SALDIRISINA-KARŞILIĞI-ÖLÜMCÜL-KABUS-OLACAKTIR

İran’ın İsrail’in saldırısına karşılığı ölümcül kabus olacaktır!

İran Hava Uzay Birliği Komutanı General Emir Ali Hacızade:İran’ın İsrail’in saldırısına karşılığı ölümcül kabus olacaktır

İran Hava Uzay Birliği Komutanı General Emir Ali Hacızade, korsan İsrail’in İran’a her türlü saldırısının karşılığı, tasavvuru bile ölümcül kabus gibi olacağını vurguladı.

Korsan İsrail’in sürekli İran’a karşı tehdit savurmasını değerlendiren General Hacızade, bu rejimin İran’a saldırma niyeti olabileceğini, ancak böyle bir savaşın sonuçları ve İran’ın vereceği tepkinin İsrail için çok ağır ve korkunç olacağını belirtti.

General Hacızade, bu durumda siyonistlerin elebaşıları ne kadar yanlış bir karar aldıklarını anlayacaklarını, aslında bu rejim İran’a karşı askeri operasyon yapamayacak kadar çok aciz olduğunu vurguladı.

Korsan İsrail’in binde bir ihtimal İran’a saldırması durumunu değerlendiren Hacızade, korsan İsrail’in İran’a her türlü saldırısının karşılığı, tasavvuru bile ölümcül kabus gibi olacağını kaydetti.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir