Son Haberler
Anasayfa >> ORTADOĞU >> Filistin >> Siyonist İsrail: Suriyede ki Teröristleri(Silahlı grupları) Desteklemeye Devam Edeceğiz!
Terörristleri-desteklemeye-devam-edeceğiz

Siyonist İsrail: Suriyede ki Teröristleri(Silahlı grupları) Desteklemeye Devam Edeceğiz!

Siyonist rejim savaş bakanı Suriye’de silahlı gruplara yardıma devam edeceğini duyurdu.

Siyonist rejim basınından Yediot Ahoronot gazetesi Perşembe günü Siyonist rejim savaş bakanı Moşe Yalon’dan naklen, Tel Aviv’in Suriye savaşına karışmayacağını, fakat Suriye’de silahlı gruplara yardıma devam edeceğini duyurdu.
Yalon ayrıca Mısır’da Abdulfettah Sisi liderliğindeki mevcut nizamın, Mısır’da önceki nizamlara nazaran işgal toprakları ile ortak sınırların güvenliğini sağlamak ve Gazze şeridine silahın ulaşmaması için daha fazla çalıştığını belirtti.

Irkçı rejim savaş bakanı ayrıca, Filistinlilerin uluslararası ceza mahkemesine üyelik çalışmalarını eleştirerek, Filistinlilerin bunun için ödeyecekleri bedelin Siyonist İsrail’in ödeyeceği bedelden daha fazla olacağını söyledi.
Yalon Avrupa ülkelerinin “münafık” olduğuna işaretle, korsan rejim İsrail ve Filistinliler arasındaki çatışmaların, dünyada terörizmin yayılmasına sebep olduğuna dair sözlerin, saçmalık olduğunu söyledi.

Korsan rejim İsrail savaş bakanı ayrıca Tel Aviv yetkililerin dünyadaki Yahudilere seslenerek, onlara en iyi şekilde kucak açılan yerin İsrail olduğunu hatırlatmaları gerektiğini ifade etti

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir