Son Haberler
Anasayfa >> AMERİKA >> Siyonist rejim gelecek 25 yılı göremeyecek!
Siyonist-rejim-gelecek-25-yılı-göremeyecek

Siyonist rejim gelecek 25 yılı göremeyecek!

“Gelecek 25 yıla kadar İran’dan endişe etmeyeceğiz “diye Siyonist rejimdeki bu söyleme işaret eden İslam inkılabı rehberi, “Size söylüyorum her şeyden önce siz gelecek 25 yılı görmeyeceksiniz ve inşallah  25 yıl sonra Siyonist rejim diye bir şey olmayacaktır.”dedi.

İslam inkılabı rehberi Ayetullah Hamanei’nin bilgilendirme sitesinin haberine göre, bugün halkın çeşitli kesimleri ile görüşen İslam inkılabı rehberi Ayetullah Seyyid Ali Hamanei, Amerika’nın, İran aleyhindeki düşmanlığını gizlemediğini, birsi güldüğünü ve diğeri ise İran’ı tehdit ettiğini ifade ederek, müzakereden yana olan ve onu bir araç olarak kullanan Amerika’nın İran’a sızmak ve isteklerini dayatmak niyetinde olduğunu söyledi.

Ayetullak Hamanei, belli başlı nedenlerle Amerika ile nükleer müzakereleri kabul ettiklerini, hamd olsun İran’ın nükleer müzakereci heyeti bu alanda başarılı olduklarını vurguladı.

Rehber, diğer alanlarda Amerika ile müzakereye müsaede etmediklerini ve onlarla müzakere etmeyeceklerini konuşmasına ekledi.

Siyonist rejiminin son beyanlarına işaret eden İslam inkılabı rehberi, nükleer müzakereleden sonra, “gelecek 25 yıla kadar İran’dan endişe etmeyeceğiz “diye Siyonist rejimdeki bu söyleme işaret eden İslam inkılabı rehberi, “Size söylüyorum; her şeyden önce siz geleccek 25 yılı görmeyeceksiniz ve inşallah gelecek 25 yıl sonra Siyonist rejim diye bir şey olmayacaktır. İkincisi olarak bu dönemde mücadele ve hamset duyudusu bir an bile siyonist rejimi rahat bırakmayacaktır”dedi.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir