Son Haberler
Anasayfa >> AMERİKA >> Uyanık olmak, düşmanı ümitsizliğe sürükleyecek
Uyanık-olmak-düşmanı-ümitsizliğe-sürükleyecek,-ayetullah-seyyid-ali-hamanei

Uyanık olmak, düşmanı ümitsizliğe sürükleyecek

İslam inkılabı rehberi, “Düşman, siyasi nüfuz için ülkenin karar alma mekanizmasına ve yahut kararları oluşturan merkezlere nüfuz etme niyetindedir”dedi.

İslam inkılabı rehberinin bürosunun bilgilendirme sitesinin haberine göre, İslam Devrim Muhafızları Ordusu’na mensup bazı komutanlar ve personeller bugün İslam inkılabı rehberi Ayetullah Seyyid Ali Hamanei ile görüşme yaptılar.

Ülke için en büyük tehditlerden biri düşman nüfuzu olduğunu dile getiren İslam inkılabı rehberi, ekonomik ve güvenlik nüfuzun siyasi, kültür ve düşünce nüfuza karşı daha da az önem arz ettiğini, başta Devrim Muhafızları olmak üzere çeşitli yetkililer ülke güvenliğine nüfuz etmek isteyenlere karşı bütün gücüyle durdurark engel oluşturduklarını belitrri.

Rehber, ekonomik yetkililerden, ekonomik nüfuza karşı daha uyanık olmalarını istedi.

Toplumu ayakta tutan inançlara nüfuz etmeye çalışan düşmanın bu gibi eylemlerine dikkat çeken Ayetullah Hamanei, “Düşman, siyasi nüfuz için ülkenin karar alma ve yahut kararları oluşturan merkezlere nüfuz etme niyetindedir”dedi.

Uyanık olmak düşmanı ümitsizliğe sürükleyeceğini ifade eden İslam inkılabı rehberi, 10 yıl sonra bugünkü İran olmayacağı şeklindeki düşman vaadlerine işaret ederek, şeytani olan bu düşüncenin yerleşmesine izin vermemek gerektiğini kaydetti.

Ayetullah Hamanei, devrim temelleri ve düşüncelerini daha da güçlendirmek gerektiğinin altını çizerek, bu ise Devrim Muhafızların ve ülkenin bilge adamlarının görevi olduğunu konuşmasına ekledi.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir