Son Haberler
Anasayfa >> GÜNCEL >> Yüksekova Şehitleriyle İlgili Yayın Yasağı Getirildi!
Katil-Öcalan-İmralı’da-9-Doktorun-Gözetiminde-Keyif-Sürüp-Boy-Boy-Fotoğraf-Verirken-Yüksekova-Şehitleriyle-İlgili-Yayın-Yasağı-Getirilmesi-Ne-Anlama-Geliyor

Yüksekova Şehitleriyle İlgili Yayın Yasağı Getirildi!

Katil Öcalan İmralı’da 9 Doktorun Gözetiminde Keyif Sürüp Boy Boy Fotoğraf Verirken Yüksekova Şehitleriyle İlgili Yayın Yasağı Getirilmesi Ne Anlama Geliyor!

Hakkari’nin  Yüksekova ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıda, 3 askerin Şehid edilmesiyle ilgili yayın yasağı kararı alındı.

Yüksekova Sulh Ceza Hakimliği tarafından alınan kararda,  şu ifadelere yer verildi:

“Yüksekova Sulh Ceza Hakimliği’nin 26.10.20014 tarih ve 2004/227 D.İş No’lu kararıyla 25.10.2014 tarihinde ilçemiz Yüksekova’da gerçekleşen 3 askerimizin şehit edilmesiyle ilgili olarak; olay yeri ve olay yerinde şehitlerin cenaze görüntülerini her türlü görüntülü, sesli, yazılı ve görsel medyadaki yayınlar ile internet ortamında yayınlanmasının yasaklanmasına karar verilmiştir.”

Mahkeme ayrıca, söz konusu kararın tüm yazılı ve görsel basın-yayın kuruluşlarına tebliğ edilmesi ve bilgi verilmesini de istedi.

Bu haberi okudunuz mu?

Allah’ın-yardımıyla-Cuma-günü-bir-kez-daha-İslami-İran-ve-tüm-dünyada-mazlum-Filistin-halkını-müdafaa-feryadı-yükselecek

İmam Ali Hamanei: Cuma günü bir kez daha mazlum Filistin halkını müdafaa feryadı yükselecek

İmam Hamanei dün (Çarşamba) öğleden sonra yargı gücü başkanı ve üst düzey yetkililerini kabul etti. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir